Isı Cam Konfor

Isı Cam Konfor

TRC Ecosol kullanılarak üretilen, Yeni Nesil Yalıtım Camı Isıcam Konfor Isı ve Güneş Kontrol özelliklidir. Kışın döneminde ortam sıcaklığını iç ortama geri yansıtarak, ısı kayıplarını, Isıcam Klasik’e göre %50 azaltır, ısınma giderlerinden tasarruf sağlar. Yaz döneminde ise içeri giren uv güneş ısısını dış ortama geri yansıtarak, soğutma giderlerinde %40’a varan tasarruf sağlar.

Isıcam Konfor, sağladığı enerji tasarruf performans değerleri ile yapılan ilave harcamayı, klima yatırım maliyetlerinden ve ısıtma-soğutma enerjisinden sağlanan tasarruf ile 1-2 yılda kullanıcısına geri kazandırır.

Isıcam Konfor, yansıtıcı özelliği sayesinde pencere önlerinden kış döneminde soğuk, yaz döneminde sıcak bölge oluşmasını azaltarak, ortam ısısını homojen hale getirir.Düz cama yakın görüntüde olduğundan, gün ışığını engellemez.

Şişecam tarafından sürekli ve düzenli olarak denetlenen kapsamlı Isıcam yetkili üretim merkezlerinde veya Şişecam bünyesindeki üretim merkezlerinde üretilen Isıcam Konfor, iş akış sürecinin tamamında Şişecam kalitesine uygun şekilde üretilir.

Pimapen ürünleri ile %100 tam uyumlu Şişecam Yeni Nesil Yalıtım Camları, Pimapen ürün yelpazesindeki bütün ürünlerde kullanılabilir, mükemmel sonuçlar verir.